Düğün Mekânı

Düğün mekânıdenildiği zaman geniş bir katılımcı kitlesini, görkemli tasarımları ile ağırlayan salonlar akla gelir. Düğünler, kişilerin hayatlarındaki en özel anlardır. Bu özel anları unutulmaz kılmak için haşmetli düğün salonlarında şık organizasyonların yapılması söz konusudur. Düğün mekânları her sayıdaki davetliyi ağırlayacak kapasitede olmak zorundadır. Firmamıza ait düğün salonlarımız, üç yüz elli ile sekiz yüz elli kişiyi ağırlayacak kapasitededir.

Ferah içyapısı ile düğün salonları, davetlilerin huzurlu ve keyifli olarak vakit geçirecekleri yerlerdendir. Firmamız düğün salonları, teras alanları ve balo salonları ile de son derece şık olan yerlerdir. Kapalı mekânlar kadar açık mekân düğünler de son zamanlarda tercih edilmektedir. Açık mekân düğünlerinin en zor yanları, hava koşullarının aylar öncesinden tahmin edilemeyişidir. Firmamız, teraslarda açık mekân düğünleri yaparken, hava koşuluna göre kapalı mekâna da davetlileri geçirebilir.

Nişanlar İçin Önerilen Mekânlar

Düğün mekânınişan gibi etkinlikler için de kullanımı söz konusudur. Nişanların insanların hayatında da düğünler kadar yeri ayrıdır. Evliliğe ilk adım atacakların bu mutlu günü, şık bir mekânda davetlilerle en görkemli şekilde karşılamak istemeleri son derece doğaldır. Firmamız yedi ayrı salona ve iki tane şubeye sahiptir. Katılımcı sayısına göre salonlar farklılıklar gösterir. Salonlarımız son derece merkezi konumda olup, katılımcılar için rahat ulaşım imkânı sunar.

Toplu taşıma araçlarına da son derece yakın mesafede bulunur. Nişanlar için düzenlenen nişan standı, nişanlanacak olan çiftlerin sahne alacağı mekân son derece şık şekilde dizayn edilir. Nişanların görkemli olması için her türlü imkân seferber edilir.  Nişanlar, yemekli olabildiği gibi kokteyl şeklinde de olabilir. Her türlü nişan, düğün ve sünnet organizasyonunu firmamız en özel şekilde yapar.

Beylikdüzü Balo Salonu
Katılımcı Sayısına Göre Düğün Salonları

Düğünler İçin Kaliteli Mekânlar

Düğün mekânıarayanlar için kaliteli mekânların başında gelen, firmamızın salonları olacaktır. Düğün mekânları arasında salon farklılıkları, masa ve sandalye sayısı son derece önem taşıyan detaylardır. Düğünler için masa ve sandalyelerin şık şekilde giydirilmesi de önem taşır. Mekâna uygun renklerde ve konsepte yakışır tasarımlarda giydirilmiş masa ve sandalyeler oldukça şık görünüm meydana getirirler. Düğünlerin vazgeçilmez unsurlarının başında gelen müzikli gösterilerdir.

Düğün Mekânı Işık düzeni ve ses akustiği son derece önem taşır. Mekânlarda bu unsurlara önem vermek gerekir. Firmamız, teknik destek ekibi ile mekânları ışıklandıran, profesyonel şekilde ses düzeni sağlayan işletmelerdendir. Düğünlerin her biri farklı tasarımlarda gerçekleşir. Evlenecek olanların isteği ve hayalleri mekânların belirlenmesinde son derece önem taşır. Firmamızda, evlenecek çiftlerin hayallerine uygun olan organizasyonları gerçekleştirmekteyiz.

Düğün mekânı hizmetini profesyonel firmalardan almak son derece önem taşır. Bu firmalar her türlü detaya göre önlem alan işletmelerdir. Firmamız uzun yıllar düğün, nişan ve kına organizasyonu düzenleyen ve şık salonlarında kalabalık ziyaretçi kitlelerini ağırlayan işletmelerin başında gelir. Masalarda şamdan, çiçek gibi süs unsurları yer aldığı gibi sandalyelerde görsel şıklık yaratan kumaşlarla giydirilmiştir. Bu açıdan firmamız, en şık ve görkemli düğünlerin İstanbul’daki en önemli adresleri olarak her zaman ilk sırada yer alır.

Yüksek tavanlı mekanlarımızda ferah ve huzurlu bir atmosfer hakimdir. Gelin ve damat için ayrılmış bekleme odalarında kullanılan mobilya şıklığı da göze çarpan unsurların başında gelir. Girişte ziyaretçilerin karşılandığı alan çiçeklerle süslenir. Mekânlarımızda balkonlu alanlar da bulunur. Pasta ve kokteyl şeklinde yapılan organizasyonlarda pasta yüksekliği ve şekli de gelen kişilerin zevkine uygun olarak tasarlanır. Wedding Palace bu konuda önerilen düğün salonlarının başında gelir.

Profesyonel Hizmet Sunan Firmalar

Kurumsal Hizmet Anlayışının Önemi

Düğün mekânıseçerken kurumsal hizmet anlayışına sahip olan işletmelerle çalışmak gerekir. Bu firmalarda katılımcı sayısı, ikramlıklar ve salon büyüklüğüne göre değişmez ve standart kurallar söz konusudur. Düğünlerin birbirinden farklı şekilde tasarlanması, düğün sahiplerinin isteğine göre gerçekleşir. Firmamız kurumsal hizmet anlayışı ile en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunar.

Mekânlarımız, düğün sahipleri kadar, düğüne gelen katılımcıları da mutlu edecek özellikler içerir. Masa düzeni ortamı daraltmayacak ve aralarında belli mesafeler bırakılarak konulur. Yemekli ya da kokteylli olan düğünlerde ikramlıklar şık tabaklar içerisinde getirilir. Masa düzeni kadar, sunuma da dikkat edilir. Seçkin ve şık görünümlü düğünler için firmamızın tercih edilmesi önerilir.

Düğün mekânıseçenler için organizasyonun şık adreslerinin başında firmamız gelir. Her sayıda davetli için uygun organizasyon hizmeti profesyonelce sunulur. Nişan, sünnet ve kına gibi organizasyon mekânları için yine firmamız önerilir. Özenli hazırlanan mekânlarımızda herkesin mutlu edilmesi söz konusudur. Kurumsal hizmet için Wedding Palace düğün mekânlarının tercih edilmesi tavsiye edilir.

Organizasyonların Şık Adresi