Düğün Salonu

Düğün Salonu, özellikle evlenecek çiftler için önemli önemli hususlardan biridir. Alanımızda profesyonel bir kadro ile sevdiklerinizle hiçbir engel olmadan harika bir gün geçireceksiniz. Garsonlarımızdan grubumuza, şeflerimizden temizlikçilerimize kadar profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Herhangi bir sorununuz varsa, sorununuzu çözmek için size hizmet edeceklerdir. Düğün Salonu Yemekli-yemeksiz, alkollü-alkolsüz organizasyonlarda deneyimli ekibimiz,  mutlu ayrılmanızı sağlayacaktır.

Yemekli verilecek organizasyonlar için mutfak ekibimiz hizmete hazırdır. En güzel yemek çeşitleri ile misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlayabilirsiniz. Özel anlarınızı, mutluluklarınızı düğün salonlarımız ile taçlandırabilirsiniz. Salonumuz siz değerli müşterilerimize her zaman açıktır. Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman öncelikli hedefimiz olmuştur.

Farklı Organizasyonlar İçin Mekânımız Hizmetinizde

Farklı menüler ile damak tadına hitap eden tariflerimiz siz ve misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlıyoruz. Etli ya da etsiz birbirinden doyurucu menülere göz atabilirsiniz. Nikâh, Sünnet, Kına, Toplantı, Davetiyeler, Yemek Odası Düzenleme, Kına, Toplantı, Davetiyen, Mutfak Örgütü, aklınızda bulunmak için güzel ve tatlı bir gece yaşamak için düğün salonu hizmetinize açıktır. Profesyonel müzik ekibimiz ile dans ve eğlenceli saatler sizleri bekliyor. En mutlu gününüzün kusursuz geçmesini istemez misiniz? Tecrübeli ekibimiz ile bu özel gününüzde yanınızdayız. Tamimiyle son teknoloji ile donanmış salonlarımız ile özel gününüze daha da güzelleştiriyoruz. Nikâh, düğün, kına ve farklı organizasyonlarınız için Wedding Palace düğün salonlarımızı tercih edebilirsiniz

Düğün Mekanı Seçimi
Düğün Organizasyonu Çeşitleri

Uzman Kadro, Kaliteli Hizmet

Tüm kadromuz ile birlikte çiftlerin mutluluklarını zirveye çıkarmak için çalışmaktayız. Geniş ve ferah salonlarımız ile müşterilerimizin rahat etmesini sağlıyoruz. Yemekli ve yemeksiz organizasyonlar ile birlikte birçok farklı seçeneğimiz bulunmaktadır. Kaliteli müzik grubumuz ile eğlenceli saatler geçireceksiniz. İstek parçalarınızı en güzel şekilde seslendirilecektir. Özel günlerinizde kaliteli hizmet almak için Wedding Palace sitesini ziyaret ederek düğün salonlarımızı görebilirsiniz.

Düğün salonu kameran ekibimizin çekeceği kaliteli videolarınız ve fotoğraflarınız ile anılarınızı ölümsüzleştireceksiniz. Kaliteli kameralar ve deneyimli personel ekibimiz ile en mutlu anınızı kalıcı hale getiriyoruz. Çekilen fotoğraflar anında çerçeve takılarak mutluluğunuzu paylaşabilirsiniz. Fotoğraflarınız düğünden hemen sonra dijital ortamda bir aygıt ile çiftimize verilir. Birkaç gün içinde yine videonuz CD’ye basılarak çiftimize teslim edilir.

Salonu tasarlanmış düğün salonu, sarı ve balo salonu odaları yerleştirildi. Dantel nakış masa örtüleri, beyaz süt düğün masaları ile gerçek kristal mumlar, süslenmiş düğün yolları ile harika bir gün geçirebilirsiniz. Açık ve yakın odalarımız arasında seçim yapabilirsiniz. Büyüklükleri 200 kişiden 850 kişiye kadar değişen odalarımızla misafirlerinizi rahat ettireceğimizden emin olabilirsiniz. Beyaz tonların hâkim olduğu salonların yanı sıra salonlarımızda ana tonlar gibi farklı tonlar da bulunmaktadır.

Düğün mekânlarımızı sosyal medyadan inceleyebilirsiniz. Web sitemizdeki içerikleri görüntüleyebilir ve bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. . Şık tasarımlı mimarisi ile rahat bir ortamda son kalite ses sistemleri ile eğlenceye hazır olun. Gelişmiş güvenlik sistemleri ile her türlü olumsuz durumlara karşı önlem alınmıştır. Siz değerli müşterilerimiz düğün salonlarımızda gönül rahatlığı ile vakit geçirebilirsiniz.

Şık Tasarımlı Salonlarımız

Kına Organizasyonu

Kına gecesi konseptimiz ile sizlere eşlik ediyoruz. Kına gecesi için odalarımız kırmızı tonlarda dekore edilmiştir. Masanın üzerinde kırmızı güller bulunurken,  özel kına gecesi tahtınız yer almaktadır. Kız kına dansı ekibimiz özel günlerinize renk katacak. Dans ekibimizle birlikte seçeceğiniz müzik eşliğinde sahne sizi bekliyor. Farklı tasarımlardaki tahtlar arasından seçim yapabilirsiniz. En kaliteli ve modern tasarımlı kına tahtalarımız hizmetinizdedir.

Dans ekibimiz davullarla sahneye çıkarken misafirlerinizi görsel bir şölen bekliyor. Kına gecesi için salonumuzla iletişime geçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz. Özel günleriniz farklı talepleriniz olabilir. Müşterilerimizin özel taleplerini dikkate alarak müşteri memnuniyeti adına her zaman müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Fiyatlar yemekli, yemeksiz olarak değişmektedir. Yine salonlarımıza göre fiyatlar farklı olmaktadır. Salon büyüklüklerine göre fiyatlarda değişiyor. Sadece bunlarda değil fiyatlara etki eden bir diğer faktör organizasyonun yapılacağı tarihtir. Düğün sezonu olan yaz aylarında fiyatlar ile diğer mevsimlerdeki organizasyonların fiyatları aynı değildir. Düğün salonu ile ödemiş olduğunuz ücretten asla pişman olmayacaksınız.

Kaliteli hizmetimiz ile amacımız daima müşteri memnuniyeti olmuştur. Misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlamak ve en mutlu günlerine eşlik etmek bizim için onurdur. Düğün salonlarımız için dilediğiniz anda iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Farklı dönem yapmış olduğumuz kampanyalar için bizi takip edebilirsiniz. Uygun fiyat seçeneklerimiz ile hizmetimizden memnun kalacağınızdan eminiz. Düğün salonu fiyatları hakkında bizimle iletişime geçebilir dilediğiniz anda mekânlarımıza gelip salonlarımızı gezebilirsiniz. Özel günlerinizde siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan memnuniyet duyarız. Tüm özel günleriniz için Wedding Palace sitesine bakabilirsiniz.

Düğün Solanları Fiyatları