WEDDING PALACE
Wedding Organization Center
Mutluluğa açılan kapı!

HAKKIMIZDA ,

Bulunduğu bölgelerde en seçkin etkinlik mekanı olarak kabul gören Wedding Palace; görkemli düğünlere, kokteyllere, üst düzey toplantı ve davetlere ev sahipliği yapmaktadır.

Wedding Palace, İstanbul’da bulunan 2 merkezi şubesi ile çiftlerimize unutamayacakları kusursuz bir hizmet sunmaktadır. İlk şubesi olan Wedding Palace Kuyumcukent kendi bünyesi içerisinde birbirinden farklı 4 ayrı konseptte salon bulundurmaktadır. Her biri şehir manzarasına sahip olan salonlarımızdan Teras Balo Salonu, 400 ile 850 kişi arasında, değişiklik göstermektedir. Gold Salon varak detaylar ile dikkat çeken 400 kişi kapasiteli sarayları aratmayacak bir ambiyansa sahiptir. Balo Salonu, şık ve zarif konsepti ile 350 kişiyi misafir edebilirken Wedding Garden açılır-kapanır tavan sistemi ile çiftlerimize hayallerindeki kır düğünü ve özel davetler için ayrıcalıklı bir mekân sunuyor. Beylikdüzü’nün kalbinde yer alan Wedding Palace’nin ikinci Şubesi olan Wedding Palace Beylikdüzü; içerisinde farklı konseptte 2 ayrı salon seçeneği sunmaktadır. Gold Salon lüksü ve saray cazibesini yansıtmasının yanı sıra 300 kişiden 750 kişiye kadar değişebilen salon kapasitesi ile kaliteli bir mekan hizmeti vermektedir. Balo salonu kendine özgü gümüş detayları ile misafirlerinize unutulmaz bir gece sunuyor.

Marmara Park Karşısı 5M Migros yanı, 6 ilçenin merkez lokasyonunda bulunan, açık ve kapalı otoparkı mevcut olan tesisimizi görmeden karar vermeyiniz.