Casabba Kuyumcukent hayallerinizi gerçeğe dönüştüren ve kır düğünü konsepti ile birleştiren düğün seçeneği sunmaktadır. Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz tüm etkinliklerinizde her zevke uygun, kapasitesi 400 ile 500 kişi arasında değişiklik gösteren salonlarımız Kuyumcukent Alışveriş Merkezi’nde hizmetinizdedir.

Bahçelievler Düğün Salonu

Bahçelievler Düğün SalonuBahçelievler’de son derece şık bir düğün mekânı olarak öne çıkar. Evlenecek olanların bu mutlu gününü anlamlı kılacak mekânların içerisinde ayrı bir yeri ve önemi olan düğün salonlarımız, farklı salonlardan oluşur. Katılımcı sayısına göre salon seçme şansı bulunur. En küçük çekirdek organizasyonlar yapılabildiği gibi 850 kişiye varan dev organizasyonlar için de geniş kapasiteli salonlarımız bulunur.

Açık terasımız, kapalı düğün salonlarımız gelenlerin keyifli vakit geçirmesini sağlar. Düğün salonlarımızda ses akustiği de düşünülmüştür. Yemekli ya da kokteyl şeklinde farklı konseptlerde düğün organizasyonları yapılır. Weeding Garden salonları da açık hava düğünlerini andıran yapıdadır. Balo salonlarımız farklı büyüklüklerde yer alır.

Bahçelievler Düğün Salonlarının Tercih Sebepleri

Bahçelievler Düğün Salonuferah salonları ve kusursuz organizasyonları ile tercih edilen yerlerin başındadır. Firmamızda sadece düğün organizasyonları yapılmamaktadır. Her türlü davet organizasyonu için yeterli kapasitede salonlarımız söz konusudur. Masa ve sandalyelerin giydirilmesi, masa başı şamdanları, göz alıcı bir şıklık sunar. Hizmet almak isteyenlerin zevkine uygun şekilde renk seçimi yapılır. Tüm salonun renkleri uygun tonlarda hazırlanır.

 Gelin ve damadın sahne alacağı, yerler, yürüyüş yolları uygun renkteki çiçekli süslemelerle bezenir. Sahnede imza atılacak gelin ve damadın masası da özel şekilde giydirilir. Hizmet almak isteyenlerin talepleri, firmamız için son derece önem taşır. Onların hayallerindeki düğün organizasyonu için her türlü imkân seferber edilir. Wedding Palace sitesini bu konuda ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Unutulmaz Düğünler

Bahçelievler Düğün Salonuunutulmaz düğün organizasyonları için tüm İstanbulluların ortak tercihidir. Açık hava düğünleri için geniş terasımız, çok sayıda kişiyi ağırlayacak kapasitededir. Davetli sayısının fazla olması Bahçelievler Düğün Salonuiçin sorun olmayacaktır. Anlaşmalı olduğumuz pastanelerden en şık ve kaliteli pastalar, isteğe bağlı olarak tasarlanır. Firmamız için görsellik son derece önem taşır. Düğünler, gelin ve damadın olduğu kadar, gelen davetlilerin de mutlu ayrılması gereken zaman dilimleridir. Firmamız, güzel anılara ev sahipliği yapacak deneyim ve profesyonellikle çalışır.

Bahçelievler Düğün Salonuses ve ışık düzeni açısından da yeterli teknik alt yapıya sahiptir. Konsept içerisinde yer alan müziklerin dağılmadan, ortamda yankı yapmadan duyulması, teknik yeterlilikle ilgilidir. Firmamız, bu konuda profesyonel hizmet sunar. Açık mekân düğünleri olan kır düğünlerini aratmayacak şekilde teras balo salonlarımız bulunur. Gelin ve damadın beklentilerine uygun şekilde mekân tasarımı yapılır. Işıklandırma düzenimiz de ortama uygun şekilde yapılmıştır.

Masa süslemeleri, yapma çiçeklerden olabildiği gibi, şamdan ya da şal detaylı olabilir. Sandalyeler, şifon fiyonklarla süslenmiştir. Gelen davetlilerin kendini özel hissetmesi için her türlü detay, salonlarımızda düşünülmüştür. Teraslarımızda gece ışıklandırmalarında renkli fenerler kullanılır.

Ses ve Işık Düzeni

Kurumsal Hizmet

Bahçelievler Düğün Salonu, kurumsal hizmet sunan düğün salonlarının başında gelir. Her türlü detayın düşünüldüğü salonlarımız, unutulmaz organizasyonlara ev sahipliği yapar. Mezuniyet, kına ve nişan organizasyonları için de düğün salonlarımızın seçilmesi önerilir. Müşteri temsilcilerimiz, hizmet almak isteyenlerle ayrıntılı olarak görüşüp, uygun olan konsepti belirler. İkramlıklarımız son derece lezzetli ve tazedir. Kusursuz ve unutulmaz organizasyonlar için Wedding Palace tercih edileceklerin başında ilk sırada yer alır.