Kuyumcukent AVM Wedding Palace Kuyumcukent hayallerinizi gerçeğe dönüştüren ve en özel günlerinizi sizin için unutulmaz şık konseptler ile birleştiren aynı konumda birbirinden güzel 5 farklı salon seçeneği sunmaktadır. Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz tüm etkinliklerinizde her zevke uygun, kapasitesi 200 ile 850 kişi arasında değişiklik gösteren açık ve kapalı salonlarımız ile Kuyumcukent Alışveriş Merkezi teras katında hizmetinizdedir.

Wedding Palace Logo 1

Kuyumcukent Düğün Salonu

Kuyumcukent Düğün Salonuİstanbul’un en gözde mekânlarının başında gelir. Düğün sahipleri, bu özel günlerinin en muhteşem şekilde geçmesini ister. Evlenecek olan çiftlerin kusursuz düğün organizasyonları ile evlenmek istemeleri son derece doğaldır. Düğün salonlarımız, bu amaca hizmet eden şık mekânların başında gelir. İstanbul’da çok sayıda düğün mekânı bulunur. Bu mekânları birbirinden farklı kılan, iç tasarımları ve organizasyon hizmetleridir.

Deneyimli olan işletmelerden destek alınması önerilir. İkramlıklardan, sahne ışıklandırmalarına, sahne büyüklüğünden, ses sistemine kadar çok farklı alanlarda uzmanlaşmış olan firmalardan hizmet alınması gerekir. Kuyumcukent Düğün Salonutüm bu özellikleri ile önerilen İstanbul’un en şık ve prestijli mekânlarının başında gelir.

En Şık Düğün Mekânları

Kuyumcukent Düğün Salonuen gösterişli düğün mekânlarının ilk sıralarında yer alır. Kuyumcukent Alışveriş Merkezi gibi işlek bir yerin teras katında yer alan salonumuz, son derece merkezi konumdadır. Toplu taşıma ile rahat ulaşım sağlanması da bir başka tercih sebepleri arasındadır. Kuyumcukent Düğün Salonuyaklaşık iki yüz ile sekiz yüz elli kişi arasında ziyaretçi alma kapasitesine sahiptir.

Geniş ziyaretçi ağırlama kapasitesine sahip olan salonumuzda farklı konseptlerde düğünler tasarlanır. Firmamız, farklı ziyaretçi kapasiteleri için en uygun organizasyonları hazırlar. İkramlıklar ve pasta tasarımı, düğün sahiplerinin isteği doğrultusunda hazırlanır. Işıklandırma ve ses sistemi için de alanında profesyonel işletmelerden destek alınır. Birbirinden şık ve kusursuz organizasyonlar için Wedding Palace düğün salonlarından destek alınması önerilir.

Düğünlerde Ses ve Işık

Kalabalık Davetli Listesi

Düğünlerde Ses ve Işık

Kuyumcukent Düğün Salonuolarak, kusursuz organizasyonlar için her türlü hazırlığı en ince ayrıntısına kadar düşünüp, yaparız. Organizasyonlarımız son derece mükemmel olup, davetlilerin mutlu ayrılması için her türlü hizmet söz konusudur. Teras alanımızda da açık mekân düğünleri gerçekleştirilebilir. Kuyumcukent Düğün Salonusadece düğün ve nişanlar için değil, doğum günü, kına ve sünnet törenleri ile şirket organizasyonları için de hizmet veren yerlerdendir.

Davetliler ve düğün sahiplerinin organizasyondan mutlu ayrılmaları için her türlü imkân mevcuttur. Firmamız, masa ve sandalye süslemelerinden, müzik seçimine kadar her türlü detayı konsepte uygun şekilde belirler. Deneyimli olan kadromuz, servis ve mekân süslemelerinde oldukça profesyoneldir. Kalabalık davetli listesi için de ikramlıklar ve masa ile sandalye sayısı yeterli düzeydedir.

Kurumsal Organizasyonlar

Kuyumcukent AVM Firmamız, kusursuz organizasyonlar için her türlü çalışmayı titizlikle yürütür. Masalarda şamdan ya da çiçekli süslemeler, son derece şık şekilde dizayn edilir. Gelin ve damadın sahne alacağı ortam da çiçekler ve ışıklandırmalarla süslenir. İsteğe bağlı olarak gelin ve damat için slayt gösterileri de yer alır. Müzikler, düğün sahiplerinin istekleri doğrultusunda hazırlanır.

Kurumsal hizmet gereği her türlü detay, düğünden önce hazırlanır. Düğünler, kokteyl ya da yemekli şekilde de yapılabilir. Davetli sayısına uygun miktarda çıkarılan ikramlıklar, son derece taze ve lezzetlidir. Güler yüzlü hizmet ve müşteri odaklı yaklaşımlar ön plandadır.

https://www.traditionrolex.com/8

Düğün salonlarımız son derece ferah ve yüksek tavanlı yerlerdir. Geniş alana yayılmış olan düğün salonlarımız, iç açıcı ve şık mekânlardır. Aydınlatma sistemimiz, sahne ve ortamın daha ferah gözükmesini sağlar. Unutulmaz düğünler için Wedding Palace düğün salonlarının tercih edilmesi önerilir.

Ferah Düğün Salonları